Dalmore Vintage 2003

379,95

Dalmore Vintage 2003

379,95

In stock

SKU: 11835 Categories: , ,

Dit is de Dalmore Vintage 2003 is een small batch whisky die gerijpt heeft op Amerikaans wit eikenhouten ex-bourbonvaten.

Gevolgd door een rijping op zeldzame Rivesaltes wijnvaten, Matusalem en Amoroso sherryvaten en small batch bourbonvaten.

Dalmore Vintage 2003 heeft 46,9% alcohol.

Neus: honing, tonen van karamel en kruidnagel

Smaak: de geur komt duidelijk terug in de smaak, aangevuld met cacao

Afdronk: rijk en lang

Dalmore werd opgericht in 1839 door Alexander Matheson.

Door de jaren heen heeft Dalmore verschillende eigenaren gehad, maar het staat bekend om zijn rijke geschiedenis en traditionele productiemethoden.

Dalmore staat bekend om zijn karakteristieke single malt whisky’s die vaak worden gekenmerkt door rijke, volle smaken met tonen van fruit, chocolade en kruiden.

De distilleerderij staat er ook om bekend verschillende houtsoorten te gebruiken voor het rijpen van hun whisky, zoals sherryvaten en wijnvaten.

Het embleem van Dalmore is een hertengewei, en afbeeldingen van herten komen vaak voor op de verpakking van hun flessen.

Dit weerspiegelt de symboliek van het omliggende landschap en de koninklijke connectie, aangezien Dalmore ooit de hofleverancier was van Koning Alexander III.

Additional information

Whisky gebied

Whisky land

Whisky merk

Whiskysmaak

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Dalmore Vintage 2003”

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *